Stropy a steny

Rekonštrukcia WC po výmene stúpačiek

Volal nám náš zákazník, že chce opäť s nami spolupracovať a potreboval by po výmene bytových stúpačiek obložiť a vymurovať WC.

Viac info

Výmena podlahy, maľovanie a oprava nedostatkov

Byt na Banšelovej ulici v Bratislave je na predaj. Z tohto dôvodu nás oslovil náš partner/realitný maklér, aby sme na byte spravili niekoľko úprav.

Viac info

Pokládka dlažby na spodnej terase so schodmi

Naša práca na hornej terase sa zákazníkovi veľmi páčila a tak sme mu prisľúbili, že mu spravíme aj spodnú terasu.

Viac info

Dokončenie rodinného domu do štandardu

Robili sme pokládku dlažby v celom dome. Do izieb sa dali parkety. Dlažba mala od výroby veľké nerovnosti, preto sme použili preloženie 80/20.

Viac info

Zatepľovanie a sadrokartónový strop

Realizovali sme zateplenie stropu spolu so zaklopením s SDK doskami. Zateplenie prebiehalo podľa plánu. Šikminy na streche boli jednoduché. Kvalitná práca od PROFIWORK.

Viac info

Dve kúpeľne na komplet a položenie podláh

Pre spoločnosť Dostupný Domov j.s.a. sme mali za úlohy dokončiť dva rovnaké projekty. Dva byty v obci Biely Kostol. Projekt bol jednoduchý a rýchly.

Viac info

Zateplenie, izolácia a sadrokartónový strop v dome

Zateplenie stropu v dome nie je žiadna sranda. Hlavne keď robíte vysoké stropy a keď potrebujete na 100% uzavrieť parozábranu.

Viac info

Dorobenie sadrokartónov v byte

Zobrali sme malú zákazku na dorobenie sadrokartónov v byte. Jednalo sa o približne 80m2 + zástenu do kúpeľne a strop v kúpeľni.

Viac info

Sadrokartónové stropy 400m

Montovať, rezať, merať a šróbovať. Samozrejme musíte mať techniku a poznať know how, aby ste vedeli spraviť takéto množstvo sadrokartónu.

Viac info

Kompletná rekonštrukcia po vytopení

Viac info