Maľovanie

Rekonštrukcia WC po výmene stúpačiek

Volal nám náš zákazník, že chce opäť s nami spolupracovať a potreboval by po výmene bytových stúpačiek obložiť a vymurovať WC.

Viac info

Vybúranie a vrátenie WC do pôvodného stavu po výmene stúpačiek

Výmena stúpačiek v bytovke je určite veľmi dobrá a potrebná vec, ale keď vám výmenu oznámia chvíľu po ukončení rekonštrukcie, určite nebudete nadšený.

Viac info

Výmena podlahy, maľovanie a oprava nedostatkov

Byt na Banšelovej ulici v Bratislave je na predaj. Z tohto dôvodu nás oslovil náš partner/realitný maklér, aby sme na byte spravili niekoľko úprav.

Viac info

Dokončenie rodinného domu do štandardu

Robili sme pokládku dlažby v celom dome. Do izieb sa dali parkety. Dlažba mala od výroby veľké nerovnosti, preto sme použili preloženie 80/20.

Viac info

Obkladanie kúpeľne v centre Bratislavy

Pán majiteľ mal jasné a presné zadanie. Mal vybrané obklady a dlažbu a presne zakreslené škárovanie. Všetko sme si dohodli zmluvne.

Viac info

Rekonštrukcia kúpeľne

Popri rekonštrukcii na ulici Bystrého v Bratislave nás oslovila pani o dva byty nižšie, že by potrebovala prerobiť menšiu kúpeľňu.

Viac info

Obloženie menšej kúpeľne a wc v Petržalke

Zákazku sme vyhrali cez portál Wilio, kde máme takmer 5 hviezdičkové hodnotenie.

Viac info

Kompletná rekonštrukcia po vytopení

Viac info

Výroba a inštalácia svetelnej rampy

Vyrábali sme rampu na mieru podľa zadania klienta. Inštalovali sme svetelné LED pásy od firmy Philips na vnútornú aj vonkajšiu stranu rampy.

Viac info

Kompletná údržba 4 posch. domu v Záhorskej Bystrici

Akákoľvek vec, ktorú necháte bez údržby stáť niekoľko rokov, nebude vyzerať pekne a udržiavane. Rovnako je to aj v prípade domu a záhrady.

Viac info