Búranie a demontáže

Rekonštrukcia WC po výmene stúpačiek

Volal nám náš zákazník, že chce opäť s nami spolupracovať a potreboval by po výmene bytových stúpačiek obložiť a vymurovať WC.

Viac info

Vybúranie a vrátenie WC do pôvodného stavu po výmene stúpačiek

Výmena stúpačiek v bytovke je určite veľmi dobrá a potrebná vec, ale keď vám výmenu oznámia chvíľu po ukončení rekonštrukcie, určite nebudete nadšený.

Viac info

Dokončenie rodinného domu do štandardu

Robili sme pokládku dlažby v celom dome. Do izieb sa dali parkety. Dlažba mala od výroby veľké nerovnosti, preto sme použili preloženie 80/20.

Viac info

Obloženie točitých schodov v dome

Na prvý pohľad nie veľmi zložité schodisko, avšak komplikované bolo z toho dôvodu, že rozmery schodov vôbec nesedeli.

Viac info

Výmena dlažby v predsieni

Pri rekonštrukcii na Záhorí nám majiteľ potvrdil, že pivnica pod predsieňou je odizolovaná. Žiaľ, zistil po roku, že nie je.

Viac info

Kompletná vodoinštalácia a kúrenie

Firma ProDetail si nás vybrala na realizáciu vody a kúrenia pre firemné priestory. Komplikácia bola, že firemné priestory spájali dva obytné vchody.

Viac info

Oprava dlažby na terase v Bratislave

Našou úlohou bola nielen pokládka dlažby na terase.

Viac info

Dve kúpeľne na komplet a položenie podláh

Pre spoločnosť Dostupný Domov j.s.a. sme mali za úlohy dokončiť dva rovnaké projekty. Dva byty v obci Biely Kostol. Projekt bol jednoduchý a rýchly.

Viac info

Obkladanie kúpeľne v centre Bratislavy

Pán majiteľ mal jasné a presné zadanie. Mal vybrané obklady a dlažbu a presne zakreslené škárovanie. Všetko sme si dohodli zmluvne.

Viac info

Rekonštrukcia kúpeľne

Popri rekonštrukcii na ulici Bystrého v Bratislave nás oslovila pani o dva byty nižšie, že by potrebovala prerobiť menšiu kúpeľňu.

Viac info