Popis projektu

Výmena stúpačiek v bytovke je určite veľmi dobrá a potrebná vec, ale keď vám výmenu oznámia chvíľu po ukončení rekonštrukcie, určite nebudete nadšený.

Naša zákazníčka, ktorej sme robili kompletnú rekonštrukciu bytu nám zavolala s prosbou, či by sme jej vedeli pomôcť. Bytovka neplánovane odsúhlasila výmenu stúpačiek a bolo potrebné vo veľmi krátkom čase vybúrať WC a sprístupniť stúpačky. Je na škodu, že sme o výmene stúpačiek  nevedeli, resp. že nám  bolo oznámené, že stúpačky sa meniť nebudú a následne po krátkom čase bola oznámená ich výmena. Ak by sme o výmene stúpačiek vedeli skôr, mohli sme WC pri rekonštrukcii pripraviť na takúto výmenu.

S pani Katkou sme sa na začiatku dohodli, že sa bude meniť nielen zástena, ale komplet stena vo WC. Bolo to potrebné, aby sme vedeli zachovať detaily našej práce.

Následne sme zakryli dlažbu, demontovali sanitu, skrinku a vysekali komplet obklady. Po vysekaní sme demontovali Geberit a majstri mohli bez problémov prísť a vymeniť nové stúpačky.
Po výmene stúpačiek sme namontovali naspäť Geberit, vyspravili a presieťkovali steny, domurovali stenu okolo Geberitu a celé WC obložili, zaškárovali a zasilikonovali.

Práce naviac boli: WC zrkadlo, nádoba na mydlo, vešiak na uterák a zamurovanie svetlíku, ktorý bol v kúpeľni.

Detaily

Dátum dokončenia:5.10.2023
Zákazník:Katka V.
Miesto:Bystrého - Bratislava
Orientačná cena:900 - 2300 Eur
Zdieľať