Popis projektu

Robili sme pokládku dlažby v celom dome. Do izieb sa dali parkety. Dlažba mala od výroby veľké nerovnosti, preto sme použili preloženie 80/20. V izbách sme vyrovnávali a zdvíhali podlahy nivelizáciou, aby sme sa dostali do správnej výšky a nemuseli na prechod medzi vinylovou podlahou a dlažbou lepiť prechodové lišty. Podlaha v celom dome je v jednej rovine a bez prechodových líšt.

Obkladali sme kúpeľne a wc, aplikovali hydroizoláciu, rohové pásky a ďalšie veľmi dôležité časti. Steny sme v celom dome brúsili a celý dom ešte raz striekali bielou farbou. Okrem montáže dverí, sme pre zákazníka sme robili aj nábytok na mieru. Kuchyňa, obývačka a všetky vstavané skrine.

Na záver sa lepili soklové lišty a pomáhali sme zákazníkovi s posúvaním elektrických káblov na svetlá, opravovali stenu po inštalácii klimatizácie a dorábali ďalšie drobnosti, na želanie zákazníka.

Detaily

Dátum dokončenia:1.4.2023
Zákazník:Miroslav Radev
Miesto:Sládkovičovo
Orientačná cena:3000 - 5500 Eur
Zdieľať
S touto firmou (predovšetkým s p. Turekom) máme ako domácnosť výbornú skúsenosť. Komunikácia na úrovni, dostupnosť, poradenstvo, prístup aj servis/konzultácia následne po realizácii. Keď voláte nevhod, zavolá naspäť!! To v dnešnej dobe vôbec nie je…